Ανοικτή Πηγή · Γλώσσα: Slovenščina

Σλοβενία · Υπηρεσίες μεταφορών

Επίσημος τίτλος TED · Slovenščina

Prevozi osnovnošolskih otrok v Občini Pesnica v šolskih letih 2026/2027, 2027/2028 in 2028/2029-ponovitev javnega naročila

OBČINA PESNICA · Σλοβενία

Προθεσμία 25 Σεπ 2026, 6:00 π.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία784.445,4 EUR
Δημοσιεύθηκε26 Αυγ 2026
Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Επίσημη περίληψη · Slovenščina

Τι αποτελεί αντικείμενο της σύμβασης;

Prevozi osnovnošolskih otrok v Občini Pesnica v šolskih letih 2026/2027, 2027/2028 in 2028/2029-ponovitev javnega naročila

Ιστορικό γνωστοποιήσεων

Χρονολόγιο διαδικασίας σύναψης σύμβασης

Παρακολουθήστε τα κύρια στάδια και τις ενημερώσεις που συνδέονται με αυτή τη διαδικασία σύναψης σύμβασης.

Δεν έχει ακόμη εντοπιστεί άλλη σχετική γνωστοποίηση.

  1. Γνωστοποίηση διαγωνισμού Τρέχουσα γνωστοποίηση

    · TED 589755-2026

    Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Το χρονολόγιο συντάχθηκε από συνδεδεμένες επίσημες γνωστοποιήσεις TED. Υπερισχύουν τα επίσημα έγγραφα.

Πηγή και αξιοπιστία

Πηγή: επίσημη προκήρυξη TED 589755-2026, τελευταίος έλεγχος: 28 Αυγ 2026, 11:05 π.μ.. Η αρχική δημοσίευση παραμένει καθοριστική.

Τα δεδομένα έχουν αναδιαρθρωθεί για ευκολότερη ανάγνωση. Η επίσημη προκήρυξη και τα έγγραφα της σύμβασης υπερισχύουν πάντα.