Åben Kilde · Sprog: Slovenščina

Slovenien · Transporttjenester

Officiel TED-titel · Slovenščina

Prevozi osnovnošolskih otrok v Občini Pesnica v šolskih letih 2026/2027, 2027/2028 in 2028/2029-ponovitev javnega naročila

OBČINA PESNICA · Slovenien

Frist 25. sep. 2026 06.00 UTC
Anslået værdi784.445,4 EUR
Offentliggjort26. aug. 2026
Åbn officiel meddelelse ↗

Officielt resumé · Slovenščina

Hvad indkøbes?

Prevozi osnovnošolskih otrok v Občini Pesnica v šolskih letih 2026/2027, 2027/2028 in 2028/2029-ponovitev javnega naročila

Meddelelseshistorik

Udbudsforløb

Følg de vigtigste faser og opdateringer i dette udbud.

Der er endnu ikke fundet en anden relateret meddelelse.

  1. Udbudsbekendtgørelse Aktuel meddelelse

    · TED 589755-2026

    Åbn officiel meddelelse ↗

Forløbet er samlet ud fra sammenkædede officielle TED-meddelelser. De officielle dokumenter er gældende.

Kilde og pålidelighed

Kilde: officiel TED-meddelelse 589755-2026, senest kontrolleret 28. aug. 2026 11.05. Den oprindelige offentliggørelse er fortsat gældende.

Data er omstruktureret for at være lettere at læse. Den officielle meddelelse og udbudsdokumenterne er altid gældende.