Atviras Šaltinis

Lietuva · Remonto ir priežiūros paslaugos

Oficialus TED pavadinimas · Lietuvių

2026-ESO-781-Srovės matavimo transformatorių žemos (0,4 kV) ir vidutinės (10 kV) įtampos tinkle patikros paslaugos

UAB Ignitis grupės paslaugų centras (PV) · Lietuva

Terminas 2026-09-22 07:00 UTC
Numatoma vertė833 600 EUR
Paskelbta2026-09-04
Atidaryti oficialų skelbimą ↗

Oficiali santrauka

Kas perkama?

2026-ESO-781-Srovės matavimo transformatorių žemos (0,4 kV) ir vidutinės (10 kV) įtampos tinkle patikros paslaugos

Skelbimo istorija

Pirkimo procedūros laiko juosta

Sekite pagrindinius šios pirkimo procedūros etapus ir atnaujinimus.

Kol kas nenustatyta jokių kitų susijusių skelbimų.

  1. Skelbimas apie pirkimą Dabartinis skelbimas

    · TED 612322-2026

    Atidaryti oficialų skelbimą ↗

Laiko juosta sudaryta iš susietų oficialių TED skelbimų. Oficialūs dokumentai turi viršenybę.

Šaltinis ir patikimumas

Šaltinis: oficialus TED skelbimas 612322-2026, paskutinį kartą tikrinta 2026-09-04 10:05. Pirminė publikacija išlieka lemiama.

Duomenys pertvarkyti, kad būtų lengviau skaityti. Oficialus skelbimas ir pirkimo dokumentai visada turi pirmenybę.