Avatud Allikas · Keel: Lietuvių

Leedu · Remondi- ja hooldusteenused

Ametlik TED-i pealkiri · Lietuvių

2026-ESO-781-Srovės matavimo transformatorių žemos (0,4 kV) ir vidutinės (10 kV) įtampos tinkle patikros paslaugos

UAB Ignitis grupės paslaugų centras (PV) · Leedu

Tähtaeg 22. sept 2026 07:00 UTC
Eeldatav maksumus833 600 EUR
Avaldatud4. sept 2026
Avage ametlik teade ↗

Ametlik kokkuvõte · Lietuvių

Mida hangitakse?

2026-ESO-781-Srovės matavimo transformatorių žemos (0,4 kV) ir vidutinės (10 kV) įtampos tinkle patikros paslaugos

Teate ajalugu

Hankemenetluse ajajoon

Jälgige selle hankemenetlusega seotud põhietappe ja uuendusi.

Ühtegi muud seotud teadet ei ole veel tuvastatud.

  1. Hanketeade Praegune teade

    · TED 612322-2026

    Avage ametlik teade ↗

Ajajoon on koostatud seotud ametlike TED-i teadete põhjal. Ametlikud dokumendid on määravad.

Allikas ja usaldusväärsus

Allikas: ametlik TEDi teade 612322-2026, viimati kontrollitud 4. sept 2026 10:05. Määravaks jääb algne väljaanne.

Andmed on lihtsamaks lugemiseks ümber struktureeritud. Alati on ülimuslikud ametlik teade ja hankedokumendid.