Avoin Lähde · Kieli: Lietuvių

Liettua · Korjaus- ja huoltopalvelut

Virallinen TED-otsikko · Lietuvių

2026-ESO-781-Srovės matavimo transformatorių žemos (0,4 kV) ir vidutinės (10 kV) įtampos tinkle patikros paslaugos

UAB Ignitis grupės paslaugų centras (PV) · Liettua

Määräaika 22.9.2026 klo 7.00 UTC
Arvioitu arvo833 600 EUR
Julkaistu4.9.2026
Avaa virallinen ilmoitus ↗

Virallinen tiivistelmä · Lietuvių

Mitä hankitaan?

2026-ESO-781-Srovės matavimo transformatorių žemos (0,4 kV) ir vidutinės (10 kV) įtampos tinkle patikros paslaugos

Ilmoitushistoria

Hankintamenettelyn aikajana

Seuraa tähän hankintamenettelyyn liittyviä päävaiheita ja päivityksiä.

Muita tähän liittyviä ilmoituksia ei ole vielä tunnistettu.

  1. Hankintailmoitus Nykyinen ilmoitus

    · TED 612322-2026

    Avaa virallinen ilmoitus ↗

Aikajana on koottu toisiinsa liittyvistä virallisista TED-ilmoituksista. Viralliset asiakirjat ovat ensisijaisia.

Lähde ja luotettavuus

Lähde: virallinen TED-ilmoitus 612322-2026, tarkistettu viimeksi 4.9.2026 klo 10.05. Alkuperäinen julkaisu on edelleen ratkaiseva.

Tiedot on jäsennetty helpommin luettaviksi. Virallinen ilmoitus ja hankinta-asiakirjat ovat aina ratkaisevia.