Atviras Šaltinis · Kalba: Português

Portugalija · Biuro ir kompiuterinė technika, įranga ir reikmenys

Oficialus TED pavadinimas · Português

PC-2026-000342 - Renovação HW GS REN Gasodutos (Ed.D Sacavém)

REN - Gasodutos, SA · Portugalija

Terminas 2026-09-10 17:00 UTC
Numatoma vertė855 000 EUR
Paskelbta2026-08-31
Atidaryti oficialų skelbimą ↗

Oficiali santrauka · Português

Kas perkama?

PC-2026-000342 - Renovação HW GS REN Gasodutos (Ed.D Sacavém)

Skelbimo istorija

Pirkimo procedūros laiko juosta

Sekite pagrindinius šios pirkimo procedūros etapus ir atnaujinimus.

  1. Skelbimas apie pirkimą

    · TED 540845-2026

    Atidaryti oficialų skelbimą ↗
  2. Pataisymo skelbimas Dabartinis skelbimas

    · TED 597100-2026

    Pakeisti skyriai: 1 Atidaryti oficialų skelbimą ↗

Laiko juosta sudaryta iš susietų oficialių TED skelbimų. Oficialūs dokumentai turi viršenybę.

Šaltinis ir patikimumas

Šaltinis: oficialus TED skelbimas 597100-2026, paskutinį kartą tikrinta 2026-09-01 10:05. Pirminė publikacija išlieka lemiama.

Duomenys pertvarkyti, kad būtų lengviau skaityti. Oficialus skelbimas ir pirkimo dokumentai visada turi pirmenybę.