Åben Kilde · Sprog: Português

Portugal · Kontor- og computermaskiner, udstyr og tilbehør

Officiel TED-titel · Português

PC-2026-000342 - Renovação HW GS REN Gasodutos (Ed.D Sacavém)

REN - Gasodutos, SA · Portugal

Frist 10. sep. 2026 17.00 UTC
Anslået værdi855.000 EUR
Offentliggjort31. aug. 2026
Åbn officiel meddelelse ↗

Officielt resumé · Português

Hvad indkøbes?

PC-2026-000342 - Renovação HW GS REN Gasodutos (Ed.D Sacavém)

Meddelelseshistorik

Udbudsforløb

Følg de vigtigste faser og opdateringer i dette udbud.

  1. Udbudsbekendtgørelse

    · TED 540845-2026

    Åbn officiel meddelelse ↗
  2. Berigtigelse Aktuel meddelelse

    · TED 597100-2026

    Ændrede afsnit: 1 Åbn officiel meddelelse ↗

Forløbet er samlet ud fra sammenkædede officielle TED-meddelelser. De officielle dokumenter er gældende.

Kilde og pålidelighed

Kilde: officiel TED-meddelelse 597100-2026, senest kontrolleret 1. sep. 2026 10.05. Den oprindelige offentliggørelse er fortsat gældende.

Data er omstruktureret for at være lettere at læse. Den officielle meddelelse og udbudsdokumenterne er altid gældende.