Nyitott Forrás · Nyelv: Português

Portugália · Irodai és számítástechnikai gépek, berendezések és kellékek

Hivatalos TED-cím · Português

PC-2026-000342 - Renovação HW GS REN Gasodutos (Ed.D Sacavém)

REN - Gasodutos, SA · Portugália

Határidő 2026. szept. 10. 17:00 UTC
Becsült érték855 000 EUR
Közzétéve2026. aug. 31.
Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗

Hivatalos összefoglaló · Português

Mi a beszerzés tárgya?

PC-2026-000342 - Renovação HW GS REN Gasodutos (Ed.D Sacavém)

A hirdetmény előzményei

A közbeszerzési eljárás idővonala

Kövesse a közbeszerzési eljáráshoz kapcsolódó főbb szakaszokat és frissítéseket.

  1. Versenyfelhívás

    · TED 540845-2026

    Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗
  2. Helyesbítő hirdetmény Jelenlegi hirdetmény

    · TED 597100-2026

    Módosított szakaszok: 1 Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗

Az idővonal a kapcsolódó hivatalos TED-hirdetmények alapján készült. A hivatalos dokumentumok az irányadók.

Forrás és megbízhatóság

Forrás: hivatalos TED-hirdetmény, 597100-2026. Utoljára ellenőrizve: 2026. szept. 1. 10:05. Az eredeti közzététel marad az irányadó.

Az adatokat a könnyebb olvashatóság érdekében átrendezzük. Mindig a hivatalos hirdetmény és a közbeszerzési dokumentumok az irányadók.