Ανοικτή Πηγή · Γλώσσα: Português

Πορτογαλία · Μηχανές, εξοπλισμός και προμήθειες γραφείου και πληροφορικής

Επίσημος τίτλος TED · Português

PC-2026-000342 - Renovação HW GS REN Gasodutos (Ed.D Sacavém)

REN - Gasodutos, SA · Πορτογαλία

Προθεσμία 10 Σεπ 2026, 5:00 μ.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία855.000 EUR
Δημοσιεύθηκε31 Αυγ 2026
Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Επίσημη περίληψη · Português

Τι αποτελεί αντικείμενο της σύμβασης;

PC-2026-000342 - Renovação HW GS REN Gasodutos (Ed.D Sacavém)

Ιστορικό γνωστοποιήσεων

Χρονολόγιο διαδικασίας σύναψης σύμβασης

Παρακολουθήστε τα κύρια στάδια και τις ενημερώσεις που συνδέονται με αυτή τη διαδικασία σύναψης σύμβασης.

  1. Γνωστοποίηση διαγωνισμού

    · TED 540845-2026

    Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗
  2. Γνωστοποίηση διόρθωσης Τρέχουσα γνωστοποίηση

    · TED 597100-2026

    Τροποποιημένες ενότητες: 1 Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Το χρονολόγιο συντάχθηκε από συνδεδεμένες επίσημες γνωστοποιήσεις TED. Υπερισχύουν τα επίσημα έγγραφα.

Πηγή και αξιοπιστία

Πηγή: επίσημη προκήρυξη TED 597100-2026, τελευταίος έλεγχος: 1 Σεπ 2026, 10:05 π.μ.. Η αρχική δημοσίευση παραμένει καθοριστική.

Τα δεδομένα έχουν αναδιαρθρωθεί για ευκολότερη ανάγνωση. Η επίσημη προκήρυξη και τα έγγραφα της σύμβασης υπερισχύουν πάντα.