Avoin Lähde · Kieli: Português

Portugali · Toimisto- ja tietokoneet, laitteet ja tarvikkeet

Virallinen TED-otsikko · Português

PC-2026-000342 - Renovação HW GS REN Gasodutos (Ed.D Sacavém)

REN - Gasodutos, SA · Portugali

Määräaika 10.9.2026 klo 17.00 UTC
Arvioitu arvo855 000 EUR
Julkaistu31.8.2026
Avaa virallinen ilmoitus ↗

Virallinen tiivistelmä · Português

Mitä hankitaan?

PC-2026-000342 - Renovação HW GS REN Gasodutos (Ed.D Sacavém)

Ilmoitushistoria

Hankintamenettelyn aikajana

Seuraa tähän hankintamenettelyyn liittyviä päävaiheita ja päivityksiä.

  1. Hankintailmoitus

    · TED 540845-2026

    Avaa virallinen ilmoitus ↗
  2. Korjausilmoitus Nykyinen ilmoitus

    · TED 597100-2026

    Muutetut osiot: 1 Avaa virallinen ilmoitus ↗

Aikajana on koottu toisiinsa liittyvistä virallisista TED-ilmoituksista. Viralliset asiakirjat ovat ensisijaisia.

Lähde ja luotettavuus

Lähde: virallinen TED-ilmoitus 597100-2026, tarkistettu viimeksi 1.9.2026 klo 10.05. Alkuperäinen julkaisu on edelleen ratkaiseva.

Tiedot on jäsennetty helpommin luettaviksi. Virallinen ilmoitus ja hankinta-asiakirjat ovat aina ratkaisevia.