Atviras Šaltinis · Kalba: Slovenčina

Slovakija · Medicinos įranga, vaistai ir asmens priežiūra

Oficialus TED pavadinimas · Slovenčina

Lieky ATC skupiny B02BD06 Koagulačný faktor VIII a von Willebrandov faktor v kombinácii

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. · Slovakija

Terminas 2026-09-25 08:00 UTC
Numatoma vertė1 621 103 EUR
Paskelbta2026-08-26
Atidaryti oficialų skelbimą ↗

Oficiali santrauka · Slovenčina

Kas perkama?

Lieky ATC skupiny B02BD06 Koagulačný faktor VIII a von Willebrandov faktor v kombinácii

Skelbimo istorija

Pirkimo procedūros laiko juosta

Sekite pagrindinius šios pirkimo procedūros etapus ir atnaujinimus.

Kol kas nenustatyta jokių kitų susijusių skelbimų.

  1. Skelbimas apie pirkimą Dabartinis skelbimas

    · TED 589318-2026

    Atidaryti oficialų skelbimą ↗

Laiko juosta sudaryta iš susietų oficialių TED skelbimų. Oficialūs dokumentai turi viršenybę.

Šaltinis ir patikimumas

Šaltinis: oficialus TED skelbimas 589318-2026, paskutinį kartą tikrinta 2026-08-28 11:05. Pirminė publikacija išlieka lemiama.

Duomenys pertvarkyti, kad būtų lengviau skaityti. Oficialus skelbimas ir pirkimo dokumentai visada turi pirmenybę.