Avoin Lähde · Kieli: Slovenčina

Slovakia · Lääkinnälliset laitteet, lääkkeet ja henkilökohtainen hoito

Virallinen TED-otsikko · Slovenčina

Lieky ATC skupiny B02BD06 Koagulačný faktor VIII a von Willebrandov faktor v kombinácii

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. · Slovakia

Määräaika 25.9.2026 klo 8.00 UTC
Arvioitu arvo1 621 103 EUR
Julkaistu26.8.2026
Avaa virallinen ilmoitus ↗

Virallinen tiivistelmä · Slovenčina

Mitä hankitaan?

Lieky ATC skupiny B02BD06 Koagulačný faktor VIII a von Willebrandov faktor v kombinácii

Ilmoitushistoria

Hankintamenettelyn aikajana

Seuraa tähän hankintamenettelyyn liittyviä päävaiheita ja päivityksiä.

Muita tähän liittyviä ilmoituksia ei ole vielä tunnistettu.

  1. Hankintailmoitus Nykyinen ilmoitus

    · TED 589318-2026

    Avaa virallinen ilmoitus ↗

Aikajana on koottu toisiinsa liittyvistä virallisista TED-ilmoituksista. Viralliset asiakirjat ovat ensisijaisia.

Lähde ja luotettavuus

Lähde: virallinen TED-ilmoitus 589318-2026, tarkistettu viimeksi 28.8.2026 klo 11.05. Alkuperäinen julkaisu on edelleen ratkaiseva.

Tiedot on jäsennetty helpommin luettaviksi. Virallinen ilmoitus ja hankinta-asiakirjat ovat aina ratkaisevia.