Ανοικτή Πηγή · Γλώσσα: Slovenčina

Σλοβακία · Ιατρικός εξοπλισμός, φάρμακα και προσωπική φροντίδα

Επίσημος τίτλος TED · Slovenčina

Lieky ATC skupiny B02BD06 Koagulačný faktor VIII a von Willebrandov faktor v kombinácii

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. · Σλοβακία

Προθεσμία 25 Σεπ 2026, 8:00 π.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία1.621.103 EUR
Δημοσιεύθηκε26 Αυγ 2026
Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Επίσημη περίληψη · Slovenčina

Τι αποτελεί αντικείμενο της σύμβασης;

Lieky ATC skupiny B02BD06 Koagulačný faktor VIII a von Willebrandov faktor v kombinácii

Ιστορικό γνωστοποιήσεων

Χρονολόγιο διαδικασίας σύναψης σύμβασης

Παρακολουθήστε τα κύρια στάδια και τις ενημερώσεις που συνδέονται με αυτή τη διαδικασία σύναψης σύμβασης.

Δεν έχει ακόμη εντοπιστεί άλλη σχετική γνωστοποίηση.

  1. Γνωστοποίηση διαγωνισμού Τρέχουσα γνωστοποίηση

    · TED 589318-2026

    Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Το χρονολόγιο συντάχθηκε από συνδεδεμένες επίσημες γνωστοποιήσεις TED. Υπερισχύουν τα επίσημα έγγραφα.

Πηγή και αξιοπιστία

Πηγή: επίσημη προκήρυξη TED 589318-2026, τελευταίος έλεγχος: 28 Αυγ 2026, 11:05 π.μ.. Η αρχική δημοσίευση παραμένει καθοριστική.

Τα δεδομένα έχουν αναδιαρθρωθεί για ευκολότερη ανάγνωση. Η επίσημη προκήρυξη και τα έγγραφα της σύμβασης υπερισχύουν πάντα.