Nyitott Forrás · Nyelv: Nederlands

Belgium · Építési munkák

Hivatalos TED-cím · Nederlands

WCB3008 & WCB3011 - Wachtebeke, aanleg fietspaden N449

Aquafin NV · Belgium

Határidő 2026. szept. 18. 8:00 UTC
Becsült értékNincs megadva
Közzétéve2026. szept. 3.
Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗

Hivatalos összefoglaló · Nederlands

Mi a beszerzés tárgya?

WCB3008 & WCB3011 - Wachtebeke, aanleg fietspaden langs de N449. − Het opbreken van bestaande verhardingen; − Het opbreken van lijnvormige en plaatselijke elementen; − Uitvoeren van een algemeen droog grondverzet; − Het opbreken van bestaande rioleringsbuizen en inspectieputten; − Het uitvoeren van grondverbeteringen; − Het plaatsen van geotextiel; − Het aanleggen van rioleringen in betonbuizen van verschillende diameter; − Het aanleggen van constructies zoals kopmuren en overstorten − Het maken van inspectieputten met putrand en putranddeksels; − Het maken van pompstations en persleidingen − Het maken van aansluitingen van straatkolken en aflopen op de riolering; − Het maken van onderfunderingen en steenslagfunderingen; − Het plaatsen van lijnvormige en plaatselijke elementen; − Het maken

A hirdetmény előzményei

A közbeszerzési eljárás idővonala

Kövesse a közbeszerzési eljáráshoz kapcsolódó főbb szakaszokat és frissítéseket.

  1. Versenyfelhívás

    · TED 513674-2026

    Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗
  2. Helyesbítő hirdetmény Jelenlegi hirdetmény

    · TED 608183-2026

    Módosított szakaszok: 1 Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗

Az idővonal a kapcsolódó hivatalos TED-hirdetmények alapján készült. A hivatalos dokumentumok az irányadók.

Forrás és megbízhatóság

Forrás: hivatalos TED-hirdetmény, 608183-2026. Utoljára ellenőrizve: 2026. szept. 4. 9:05. Az eredeti közzététel marad az irányadó.

Az adatokat a könnyebb olvashatóság érdekében átrendezzük. Mindig a hivatalos hirdetmény és a közbeszerzési dokumentumok az irányadók.