Åben Kilde · Sprog: Nederlands

Belgien · Bygge- og anlægsarbejder

Officiel TED-titel · Nederlands

WCB3008 & WCB3011 - Wachtebeke, aanleg fietspaden N449

Aquafin NV · Belgien

Frist 18. sep. 2026 08.00 UTC
Anslået værdiIkke oplyst
Offentliggjort3. sep. 2026
Åbn officiel meddelelse ↗

Officielt resumé · Nederlands

Hvad indkøbes?

WCB3008 & WCB3011 - Wachtebeke, aanleg fietspaden langs de N449. − Het opbreken van bestaande verhardingen; − Het opbreken van lijnvormige en plaatselijke elementen; − Uitvoeren van een algemeen droog grondverzet; − Het opbreken van bestaande rioleringsbuizen en inspectieputten; − Het uitvoeren van grondverbeteringen; − Het plaatsen van geotextiel; − Het aanleggen van rioleringen in betonbuizen van verschillende diameter; − Het aanleggen van constructies zoals kopmuren en overstorten − Het maken van inspectieputten met putrand en putranddeksels; − Het maken van pompstations en persleidingen − Het maken van aansluitingen van straatkolken en aflopen op de riolering; − Het maken van onderfunderingen en steenslagfunderingen; − Het plaatsen van lijnvormige en plaatselijke elementen; − Het maken

Meddelelseshistorik

Udbudsforløb

Følg de vigtigste faser og opdateringer i dette udbud.

  1. Udbudsbekendtgørelse

    · TED 513674-2026

    Åbn officiel meddelelse ↗
  2. Berigtigelse Aktuel meddelelse

    · TED 608183-2026

    Ændrede afsnit: 1 Åbn officiel meddelelse ↗

Forløbet er samlet ud fra sammenkædede officielle TED-meddelelser. De officielle dokumenter er gældende.

Kilde og pålidelighed

Kilde: officiel TED-meddelelse 608183-2026, senest kontrolleret 4. sep. 2026 09.05. Den oprindelige offentliggørelse er fortsat gældende.

Data er omstruktureret for at være lettere at læse. Den officielle meddelelse og udbudsdokumenterne er altid gældende.