Avoin Lähde · Kieli: Português

Portugali · Arkkitehti-, insinööri- ja tarkastuspalvelut

Virallinen TED-otsikko · Português

AQUISIÇÃO DE SERVIÇOS - IP8(EN260) - VILA NOVA DE SÃO BENTO (45+885) / FRONTEIRA (FICALHO) (KM 61+630) - REABILITAÇÃO

Infraestruturas de Portugal, SA · Portugali

Määräaika 10.9.2026 klo 17.00 UTC
Arvioitu arvo650 000 EUR
Julkaistu31.8.2026
Avaa virallinen ilmoitus ↗

Virallinen tiivistelmä · Português

Mitä hankitaan?

AQUISIÇÃO DE SERVIÇOS - IP8(EN260) - VILA NOVA DE SÃO BENTO (45+885) / FRONTEIRA (FICALHO) (KM 61+630) - REABILITAÇÃO

Ilmoitushistoria

Hankintamenettelyn aikajana

Seuraa tähän hankintamenettelyyn liittyviä päävaiheita ja päivityksiä.

  1. Hankintailmoitus

    · TED 538779-2026

    Avaa virallinen ilmoitus ↗
  2. Korjausilmoitus Nykyinen ilmoitus

    · TED 598797-2026

    Muutetut osiot: 1 Avaa virallinen ilmoitus ↗

Aikajana on koottu toisiinsa liittyvistä virallisista TED-ilmoituksista. Viralliset asiakirjat ovat ensisijaisia.

Lähde ja luotettavuus

Lähde: virallinen TED-ilmoitus 598797-2026, tarkistettu viimeksi 1.9.2026 klo 11.05. Alkuperäinen julkaisu on edelleen ratkaiseva.

Tiedot on jäsennetty helpommin luettaviksi. Virallinen ilmoitus ja hankinta-asiakirjat ovat aina ratkaisevia.