Ανοικτή Πηγή · Γλώσσα: Português

Πορτογαλία · Υπηρεσίες αρχιτεκτονικής, μηχανικής και επιθεώρησης

Επίσημος τίτλος TED · Português

AQUISIÇÃO DE SERVIÇOS - IP8(EN260) - VILA NOVA DE SÃO BENTO (45+885) / FRONTEIRA (FICALHO) (KM 61+630) - REABILITAÇÃO

Infraestruturas de Portugal, SA · Πορτογαλία

Προθεσμία 10 Σεπ 2026, 5:00 μ.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία650.000 EUR
Δημοσιεύθηκε31 Αυγ 2026
Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Επίσημη περίληψη · Português

Τι αποτελεί αντικείμενο της σύμβασης;

AQUISIÇÃO DE SERVIÇOS - IP8(EN260) - VILA NOVA DE SÃO BENTO (45+885) / FRONTEIRA (FICALHO) (KM 61+630) - REABILITAÇÃO

Ιστορικό γνωστοποιήσεων

Χρονολόγιο διαδικασίας σύναψης σύμβασης

Παρακολουθήστε τα κύρια στάδια και τις ενημερώσεις που συνδέονται με αυτή τη διαδικασία σύναψης σύμβασης.

  1. Γνωστοποίηση διαγωνισμού

    · TED 538779-2026

    Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗
  2. Γνωστοποίηση διόρθωσης Τρέχουσα γνωστοποίηση

    · TED 598797-2026

    Τροποποιημένες ενότητες: 1 Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Το χρονολόγιο συντάχθηκε από συνδεδεμένες επίσημες γνωστοποιήσεις TED. Υπερισχύουν τα επίσημα έγγραφα.

Πηγή και αξιοπιστία

Πηγή: επίσημη προκήρυξη TED 598797-2026, τελευταίος έλεγχος: 1 Σεπ 2026, 11:05 π.μ.. Η αρχική δημοσίευση παραμένει καθοριστική.

Τα δεδομένα έχουν αναδιαρθρωθεί για ευκολότερη ανάγνωση. Η επίσημη προκήρυξη και τα έγγραφα της σύμβασης υπερισχύουν πάντα.