Avatud Allikas · Keel: Português

Portugal · Arhitektuuri-, inseneri- ja inspekteerimisteenused

Ametlik TED-i pealkiri · Português

AQUISIÇÃO DE SERVIÇOS - IP8(EN260) - VILA NOVA DE SÃO BENTO (45+885) / FRONTEIRA (FICALHO) (KM 61+630) - REABILITAÇÃO

Infraestruturas de Portugal, SA · Portugal

Tähtaeg 10. sept 2026 17:00 UTC
Eeldatav maksumus650 000 EUR
Avaldatud31. aug 2026
Avage ametlik teade ↗

Ametlik kokkuvõte · Português

Mida hangitakse?

AQUISIÇÃO DE SERVIÇOS - IP8(EN260) - VILA NOVA DE SÃO BENTO (45+885) / FRONTEIRA (FICALHO) (KM 61+630) - REABILITAÇÃO

Teate ajalugu

Hankemenetluse ajajoon

Jälgige selle hankemenetlusega seotud põhietappe ja uuendusi.

  1. Hanketeade

    · TED 538779-2026

    Avage ametlik teade ↗
  2. Parandusteade Praegune teade

    · TED 598797-2026

    Muudetud jaotised: 1 Avage ametlik teade ↗

Ajajoon on koostatud seotud ametlike TED-i teadete põhjal. Ametlikud dokumendid on määravad.

Allikas ja usaldusväärsus

Allikas: ametlik TEDi teade 598797-2026, viimati kontrollitud 1. sept 2026 11:05. Määravaks jääb algne väljaanne.

Andmed on lihtsamaks lugemiseks ümber struktureeritud. Alati on ülimuslikud ametlik teade ja hankedokumendid.