Avoin Lähde · Kieli: Polski

Puola · Kuljetuskalusto ja aputuotteet

Virallinen TED-otsikko · Polski

Dostawa okładzin hamulcowych do EZT serii EN76

„Koleje Mazowieckie - KM” sp. z o. o. · Puola

Määräaika 25.9.2026 klo 10.30 UTC
Arvioitu arvoEi ilmoitettu
Julkaistu25.8.2026
Avaa virallinen ilmoitus ↗

Virallinen tiivistelmä · Polski

Mitä hankitaan?

1.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 3200 kpl. fabrycznie nowych okładzin hamulcowych typu COFREN FRENDO SP201/320 SI nr rys. C112595/24115 lub równoważnych do zastosowania w EZT serii EN76. Okładziny równoważne muszą być dopuszczone do zastosowania w ww. typie pojazdu, posiadać identyczne funkcje i parametry, a ich zastosowanie nie będzie wymagać uzyskania nowego zezwolenia na wprowadzenie pojazdu EZT serii EN76 do obrotu. 2.Na jeden komplet okładzin składają się 2 (dwie) okładziny hamulcowe – prawa oraz lewa. 3. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia posiadał: 1)certyfikat UIC, zgodny z normą UIC 541-3, wystawiony na oferowany typ okładziny hamulcowej, 2)rysunek techniczny oferowanego typu okładziny hamulcowej, 3)kartę produktową, uwzględniającą podstawowe parametry techniczne

Ilmoitushistoria

Hankintamenettelyn aikajana

Seuraa tähän hankintamenettelyyn liittyviä päävaiheita ja päivityksiä.

Muita tähän liittyviä ilmoituksia ei ole vielä tunnistettu.

  1. Hankintailmoitus Nykyinen ilmoitus

    · TED 584727-2026

    Avaa virallinen ilmoitus ↗

Aikajana on koottu toisiinsa liittyvistä virallisista TED-ilmoituksista. Viralliset asiakirjat ovat ensisijaisia.

Lähde ja luotettavuus

Lähde: virallinen TED-ilmoitus 584727-2026, tarkistettu viimeksi 28.8.2026 klo 6.05. Alkuperäinen julkaisu on edelleen ratkaiseva.

Tiedot on jäsennetty helpommin luettaviksi. Virallinen ilmoitus ja hankinta-asiakirjat ovat aina ratkaisevia.