Ανοικτή Πηγή · Γλώσσα: Polski

Πολωνία · Μεταφορικός εξοπλισμός και βοηθητικά προϊόντα

Επίσημος τίτλος TED · Polski

Dostawa okładzin hamulcowych do EZT serii EN76

„Koleje Mazowieckie - KM” sp. z o. o. · Πολωνία

Προθεσμία 25 Σεπ 2026, 10:30 π.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξίαΔεν ανακοινώθηκε
Δημοσιεύθηκε25 Αυγ 2026
Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Επίσημη περίληψη · Polski

Τι αποτελεί αντικείμενο της σύμβασης;

1.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 3200 kpl. fabrycznie nowych okładzin hamulcowych typu COFREN FRENDO SP201/320 SI nr rys. C112595/24115 lub równoważnych do zastosowania w EZT serii EN76. Okładziny równoważne muszą być dopuszczone do zastosowania w ww. typie pojazdu, posiadać identyczne funkcje i parametry, a ich zastosowanie nie będzie wymagać uzyskania nowego zezwolenia na wprowadzenie pojazdu EZT serii EN76 do obrotu. 2.Na jeden komplet okładzin składają się 2 (dwie) okładziny hamulcowe – prawa oraz lewa. 3. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia posiadał: 1)certyfikat UIC, zgodny z normą UIC 541-3, wystawiony na oferowany typ okładziny hamulcowej, 2)rysunek techniczny oferowanego typu okładziny hamulcowej, 3)kartę produktową, uwzględniającą podstawowe parametry techniczne

Ιστορικό γνωστοποιήσεων

Χρονολόγιο διαδικασίας σύναψης σύμβασης

Παρακολουθήστε τα κύρια στάδια και τις ενημερώσεις που συνδέονται με αυτή τη διαδικασία σύναψης σύμβασης.

Δεν έχει ακόμη εντοπιστεί άλλη σχετική γνωστοποίηση.

  1. Γνωστοποίηση διαγωνισμού Τρέχουσα γνωστοποίηση

    · TED 584727-2026

    Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Το χρονολόγιο συντάχθηκε από συνδεδεμένες επίσημες γνωστοποιήσεις TED. Υπερισχύουν τα επίσημα έγγραφα.

Πηγή και αξιοπιστία

Πηγή: επίσημη προκήρυξη TED 584727-2026, τελευταίος έλεγχος: 28 Αυγ 2026, 6:05 π.μ.. Η αρχική δημοσίευση παραμένει καθοριστική.

Τα δεδομένα έχουν αναδιαρθρωθεί για ευκολότερη ανάγνωση. Η επίσημη προκήρυξη και τα έγγραφα της σύμβασης υπερισχύουν πάντα.