Abierto Fuente · Idioma: Ελληνικά

Grecia · Máquinas, equipos y suministros de oficina e informática

Título oficial de TED · Ελληνικά

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΜΕ ΤΙΤΛΟ: «Προμήθεια αναλωσίμων υλικών για Εκτυπωτές, Φωτοτυπικά Μηχανήματα κλπ.»

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ · Grecia

Plazo 23 sept. 2026 12:00 UTC
Valor estimado272.933,47 EUR
Publicado25 ago. 2026
Abrir el anuncio oficial ↗

Resumen oficial · Ελληνικά

¿Qué se contrata?

Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια αναλώσιμων υλικών για εκτυπωτές, φωτοτυπικά μηχανήματα κλπ. για την κάλυψη των αναγκών των υπηρεσιών της Περιφέρειας Κρήτης με έδρα το Ηράκλειο και των υπηρεσιών της Π.Ε. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ για δύο (2) έτη, προϋπολογισμού 189.516,13 € χωρίς ΦΠΑ 24%. Επιπλέον του ανωτέρου ποσού προβλέπεται δικαίωμα προαίρεσης ποσού 83.417,34 € χωρίς ΦΠΑ 24%. Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης 272.933,47 € χωρίς ΦΠΑ 24% ( 338.437,50€ με ΦΠΑ 24% συμπεριλαμβανομένου δικαιώματος προαίρεσης). Οι συμμετέχοντες στο διαγωνισμό έχουν δικαίωμα υποβολής προσφοράς για μια ομάδα ή για το σύνολο των ομάδων Α΄ και Β΄ (συμπεριλαμβανομένων των υποομάδων Β1,Β2 και Β3). Οι υποβαλλόμενες προσφορές θα καλύπτουν ολόκληρη την ποσότητα ανά είδος σε κάθε ομάδα. Ο μέγιστος αριθμός των ομάδων μπορ

Historial del anuncio

Cronología del procedimiento de contratación

Sigue las principales etapas y actualizaciones vinculadas a este procedimiento de contratación.

Todavía no se ha identificado ningún otro anuncio relacionado.

  1. Anuncio de licitación Anuncio actual

    · TED 584348-2026

    Abrir el anuncio oficial ↗

La cronología se ha elaborado a partir de los anuncios oficiales de TED vinculados. Prevalecen los documentos oficiales.

Fuente y fiabilidad

Fuente: anuncio oficial de TED 584348-2026, comprobado por última vez el 28 ago. 2026 6:05. La publicación original sigue siendo la referencia.

Los datos se reestructuran para facilitar su lectura. El anuncio oficial y los documentos de contratación siempre prevalecen.