Åben Kilde · Sprog: Ελληνικά

Grækenland · Kontor- og computermaskiner, udstyr og tilbehør

Officiel TED-titel · Ελληνικά

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΜΕ ΤΙΤΛΟ: «Προμήθεια αναλωσίμων υλικών για Εκτυπωτές, Φωτοτυπικά Μηχανήματα κλπ.»

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ · Grækenland

Frist 23. sep. 2026 12.00 UTC
Anslået værdi272.933,47 EUR
Offentliggjort25. aug. 2026
Åbn officiel meddelelse ↗

Officielt resumé · Ελληνικά

Hvad indkøbes?

Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια αναλώσιμων υλικών για εκτυπωτές, φωτοτυπικά μηχανήματα κλπ. για την κάλυψη των αναγκών των υπηρεσιών της Περιφέρειας Κρήτης με έδρα το Ηράκλειο και των υπηρεσιών της Π.Ε. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ για δύο (2) έτη, προϋπολογισμού 189.516,13 € χωρίς ΦΠΑ 24%. Επιπλέον του ανωτέρου ποσού προβλέπεται δικαίωμα προαίρεσης ποσού 83.417,34 € χωρίς ΦΠΑ 24%. Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης 272.933,47 € χωρίς ΦΠΑ 24% ( 338.437,50€ με ΦΠΑ 24% συμπεριλαμβανομένου δικαιώματος προαίρεσης). Οι συμμετέχοντες στο διαγωνισμό έχουν δικαίωμα υποβολής προσφοράς για μια ομάδα ή για το σύνολο των ομάδων Α΄ και Β΄ (συμπεριλαμβανομένων των υποομάδων Β1,Β2 και Β3). Οι υποβαλλόμενες προσφορές θα καλύπτουν ολόκληρη την ποσότητα ανά είδος σε κάθε ομάδα. Ο μέγιστος αριθμός των ομάδων μπορ

Meddelelseshistorik

Udbudsforløb

Følg de vigtigste faser og opdateringer i dette udbud.

Der er endnu ikke fundet en anden relateret meddelelse.

  1. Udbudsbekendtgørelse Aktuel meddelelse

    · TED 584348-2026

    Åbn officiel meddelelse ↗

Forløbet er samlet ud fra sammenkædede officielle TED-meddelelser. De officielle dokumenter er gældende.

Kilde og pålidelighed

Kilde: officiel TED-meddelelse 584348-2026, senest kontrolleret 28. aug. 2026 06.05. Den oprindelige offentliggørelse er fortsat gældende.

Data er omstruktureret for at være lettere at læse. Den officielle meddelelse og udbudsdokumenterne er altid gældende.