Deschis Sursă · Limbă: Ελληνικά

Grecia · Mașini, echipamente și consumabile de birou și informatice

Titlu oficial TED · Ελληνικά

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΜΕ ΤΙΤΛΟ: «Προμήθεια αναλωσίμων υλικών για Εκτυπωτές, Φωτοτυπικά Μηχανήματα κλπ.»

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ · Grecia

Termen-limită 23 sept. 2026, 12:00 UTC
Valoare estimată272.933,47 EUR
Publicat25 aug. 2026
Deschideți anunțul oficial ↗

Rezumat oficial · Ελληνικά

Ce se achiziționează?

Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια αναλώσιμων υλικών για εκτυπωτές, φωτοτυπικά μηχανήματα κλπ. για την κάλυψη των αναγκών των υπηρεσιών της Περιφέρειας Κρήτης με έδρα το Ηράκλειο και των υπηρεσιών της Π.Ε. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ για δύο (2) έτη, προϋπολογισμού 189.516,13 € χωρίς ΦΠΑ 24%. Επιπλέον του ανωτέρου ποσού προβλέπεται δικαίωμα προαίρεσης ποσού 83.417,34 € χωρίς ΦΠΑ 24%. Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης 272.933,47 € χωρίς ΦΠΑ 24% ( 338.437,50€ με ΦΠΑ 24% συμπεριλαμβανομένου δικαιώματος προαίρεσης). Οι συμμετέχοντες στο διαγωνισμό έχουν δικαίωμα υποβολής προσφοράς για μια ομάδα ή για το σύνολο των ομάδων Α΄ και Β΄ (συμπεριλαμβανομένων των υποομάδων Β1,Β2 και Β3). Οι υποβαλλόμενες προσφορές θα καλύπτουν ολόκληρη την ποσότητα ανά είδος σε κάθε ομάδα. Ο μέγιστος αριθμός των ομάδων μπορ

Istoricul anunțului

Cronologia procedurii de achiziție

Urmăriți principalele etape și actualizări legate de această procedură de achiziție.

Nu a fost identificat încă niciun alt anunț asociat.

  1. Anunț de participare Anunțul curent

    · TED 584348-2026

    Deschideți anunțul oficial ↗

Cronologia a fost alcătuită din anunțurile oficiale TED asociate. Documentele oficiale prevalează.

Sursă și fiabilitate

Sursă: anunțul oficial TED 584348-2026, ultima verificare: 28 aug. 2026, 06:05. Publicarea originală rămâne determinantă.

Datele sunt restructurate pentru o lectură mai ușoară. Anunțul oficial și documentele achiziției prevalează întotdeauna.