Aperto Fonte · Lingua: Ελληνικά

Grecia · Macchine, attrezzature e forniture per ufficio e informatica

Titolo ufficiale TED · Ελληνικά

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΜΕ ΤΙΤΛΟ: «Προμήθεια αναλωσίμων υλικών για Εκτυπωτές, Φωτοτυπικά Μηχανήματα κλπ.»

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ · Grecia

Scadenza 23 set 2026, 12:00 UTC
Valore stimato272.933,47 EUR
Pubblicato25 ago 2026
Apri l’avviso ufficiale ↗

Sintesi ufficiale · Ελληνικά

Che cosa viene acquistato?

Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια αναλώσιμων υλικών για εκτυπωτές, φωτοτυπικά μηχανήματα κλπ. για την κάλυψη των αναγκών των υπηρεσιών της Περιφέρειας Κρήτης με έδρα το Ηράκλειο και των υπηρεσιών της Π.Ε. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ για δύο (2) έτη, προϋπολογισμού 189.516,13 € χωρίς ΦΠΑ 24%. Επιπλέον του ανωτέρου ποσού προβλέπεται δικαίωμα προαίρεσης ποσού 83.417,34 € χωρίς ΦΠΑ 24%. Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης 272.933,47 € χωρίς ΦΠΑ 24% ( 338.437,50€ με ΦΠΑ 24% συμπεριλαμβανομένου δικαιώματος προαίρεσης). Οι συμμετέχοντες στο διαγωνισμό έχουν δικαίωμα υποβολής προσφοράς για μια ομάδα ή για το σύνολο των ομάδων Α΄ και Β΄ (συμπεριλαμβανομένων των υποομάδων Β1,Β2 και Β3). Οι υποβαλλόμενες προσφορές θα καλύπτουν ολόκληρη την ποσότητα ανά είδος σε κάθε ομάδα. Ο μέγιστος αριθμός των ομάδων μπορ

Cronologia dell’avviso

Cronologia della procedura di appalto

Segui le fasi principali e gli aggiornamenti relativi a questa procedura di appalto.

Non è stato ancora individuato nessun altro avviso correlato.

  1. Bando di gara Avviso corrente

    · TED 584348-2026

    Apri l’avviso ufficiale ↗

La cronologia è stata ricostruita a partire dagli avvisi ufficiali TED collegati. Fanno fede i documenti ufficiali.

Fonte e affidabilità

Fonte: avviso TED ufficiale 584348-2026, verificato l’ultima volta il 28 ago 2026, 06:05. La pubblicazione originale resta il riferimento.

I dati sono riorganizzati per agevolarne la lettura. L’avviso ufficiale e i documenti di gara prevalgono sempre.