Ανοικτή Πηγή · Γλώσσα: English

Ηνωμένο Βασίλειο · Υπηρεσίες αρχιτεκτονικής, μηχανικής και επιθεώρησης

Επίσημος τίτλος TED · English

T26-117ENV Archaeology Services for Unlocking Silent Heritage (Historic Cemeteries Enhancement) Project PEACEPLUS

Derry City and Strabane District Council · Ηνωμένο Βασίλειο

Προθεσμία 25 Σεπ 2026, 11:00 π.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία20.000 GBP
Δημοσιεύθηκε28 Αυγ 2026
Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Επίσημη περίληψη · English

Τι αποτελεί αντικείμενο της σύμβασης;

Derry City and Strabane District Council invites quotations from suitably qualified and experienced commercial archaeologists and archaeological organisations to provide archaeological services associated with the T26-117ENV Unlocking Silent Heritage (USH) Project. The Unlocking Silent Heritage Project is a cross-community engagement programme funded through the PEACEPLUS Programme and managed by the Special EU Programmes Body (SEUPB). The project aims to enhance access to, understanding of and engagement with the district's historic cemeteries through community heritage activities, genealogy, digitisation of records and sensitive site improvements. The Programme relates to the conservation, access improvement, interpretation and enhancement works within six historic cemeteries across the

Ιστορικό γνωστοποιήσεων

Χρονολόγιο διαδικασίας σύναψης σύμβασης

Παρακολουθήστε τα κύρια στάδια και τις ενημερώσεις που συνδέονται με αυτή τη διαδικασία σύναψης σύμβασης.

Δεν έχει ακόμη εντοπιστεί άλλη σχετική γνωστοποίηση.

  1. Γνωστοποίηση διαγωνισμού Τρέχουσα γνωστοποίηση

    · TED 596393-2026

    Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Το χρονολόγιο συντάχθηκε από συνδεδεμένες επίσημες γνωστοποιήσεις TED. Υπερισχύουν τα επίσημα έγγραφα.

Πηγή και αξιοπιστία

Πηγή: επίσημη προκήρυξη TED 596393-2026, τελευταίος έλεγχος: 31 Αυγ 2026, 5:05 π.μ.. Η αρχική δημοσίευση παραμένει καθοριστική.

Τα δεδομένα έχουν αναδιαρθρωθεί για ευκολότερη ανάγνωση. Η επίσημη προκήρυξη και τα έγγραφα της σύμβασης υπερισχύουν πάντα.