Offen Quelle · Sprache: Български

Bulgarien · Bergbau-, Steinbruch- und Baumaschinen

Offizieller TED-Titel · Български

„Доставка на архитектурни елементи за обслужване на отдиха и туризма около посетителски център в имоти: №56873.93.43, №80217.33.347 и имот №56873.93.218, към обект: „Изграждане на посетителски център – II – ри етап в имот стар №093043, нов №56873.93.43, местност „Бакаджик“, в землището на с. Победа, Община „Тунджа“

ОБЩИНА ТУНДЖА · Bulgarien

Frist 24.09.2026, 20:59 UTC
Geschätzter Wert36.206,28 EUR
Veröffentlicht02.09.2026
Amtliche Bekanntmachung öffnen ↗

Offizielle Zusammenfassung · Български

Was wird beschafft?

Предмет на настоящата поръчка е избор на изпълнител за доставка и монтаж на архитектурни елементи за обслужване на отдиха и туризма около посетителски център в имоти: №56873.93.43, №80217.33.347 и имот №56873.93.218, към обект: „Изграждане на посетителски център – II – ри етап в имот стар №093043, нов №56873.93.43, местност „Бакаджик“, в землището на с. Победа, Община „Тунджа“, във връзка с изпълнението на Договор за субсидия по инструмента за предприсъединителна помощ №РД-02-29-603/23.06.2025г. - „Да опазим биоразнообразието и природата за нашето бъдеще“, Акроним: OurFuture, финансиран по първа покана за концепционни бележки по териториалната стратегия на (INTERREG VI-A) Програма ИПП България – Турция 2021 – 2027, покана за предложения: 2021ТС16IPCB005-2023-2. Видовете оборудване, предмет

Bekanntmachungsverlauf

Zeitlicher Ablauf des Vergabeverfahrens

Verfolgen Sie die wichtigsten Phasen und Aktualisierungen dieses Vergabeverfahrens.

  1. Auftragsbekanntmachung

    · TED 529258-2026

    Amtliche Bekanntmachung öffnen ↗
  2. Berichtigungsbekanntmachung Aktuelle Bekanntmachung

    · TED 602857-2026

    Amtliche Bekanntmachung öffnen ↗

Der Zeitverlauf wurde aus verknüpften amtlichen TED-Bekanntmachungen zusammengestellt. Maßgeblich sind die amtlichen Dokumente.

Quelle und Verlässlichkeit

Quelle: amtliche TED-Bekanntmachung 602857-2026, zuletzt geprüft am 04.09.2026, 10:05. Maßgeblich bleibt die Originalveröffentlichung.

Die Daten werden für eine leichtere Lesbarkeit neu strukturiert. Maßgeblich sind stets die amtliche Bekanntmachung und die Vergabeunterlagen.