Avatud Allikas · Keel: Български

Bulgaaria · Kaevandus-, karjääri- ja ehitusmasinad

Ametlik TED-i pealkiri · Български

„Доставка на архитектурни елементи за обслужване на отдиха и туризма около посетителски център в имоти: №56873.93.43, №80217.33.347 и имот №56873.93.218, към обект: „Изграждане на посетителски център – II – ри етап в имот стар №093043, нов №56873.93.43, местност „Бакаджик“, в землището на с. Победа, Община „Тунджа“

ОБЩИНА ТУНДЖА · Bulgaaria

Tähtaeg 24. sept 2026 20:59 UTC
Eeldatav maksumus36 206,28 EUR
Avaldatud2. sept 2026
Avage ametlik teade ↗

Ametlik kokkuvõte · Български

Mida hangitakse?

Предмет на настоящата поръчка е избор на изпълнител за доставка и монтаж на архитектурни елементи за обслужване на отдиха и туризма около посетителски център в имоти: №56873.93.43, №80217.33.347 и имот №56873.93.218, към обект: „Изграждане на посетителски център – II – ри етап в имот стар №093043, нов №56873.93.43, местност „Бакаджик“, в землището на с. Победа, Община „Тунджа“, във връзка с изпълнението на Договор за субсидия по инструмента за предприсъединителна помощ №РД-02-29-603/23.06.2025г. - „Да опазим биоразнообразието и природата за нашето бъдеще“, Акроним: OurFuture, финансиран по първа покана за концепционни бележки по териториалната стратегия на (INTERREG VI-A) Програма ИПП България – Турция 2021 – 2027, покана за предложения: 2021ТС16IPCB005-2023-2. Видовете оборудване, предмет

Teate ajalugu

Hankemenetluse ajajoon

Jälgige selle hankemenetlusega seotud põhietappe ja uuendusi.

  1. Hanketeade

    · TED 529258-2026

    Avage ametlik teade ↗
  2. Parandusteade Praegune teade

    · TED 602857-2026

    Avage ametlik teade ↗

Ajajoon on koostatud seotud ametlike TED-i teadete põhjal. Ametlikud dokumendid on määravad.

Allikas ja usaldusväärsus

Allikas: ametlik TEDi teade 602857-2026, viimati kontrollitud 4. sept 2026 10:05. Määravaks jääb algne väljaanne.

Andmed on lihtsamaks lugemiseks ümber struktureeritud. Alati on ülimuslikud ametlik teade ja hankedokumendid.