Aperto Fonte · Lingua: Български

Bulgaria · Macchinari per miniere, cave e costruzioni

Titolo ufficiale TED · Български

„Доставка на архитектурни елементи за обслужване на отдиха и туризма около посетителски център в имоти: №56873.93.43, №80217.33.347 и имот №56873.93.218, към обект: „Изграждане на посетителски център – II – ри етап в имот стар №093043, нов №56873.93.43, местност „Бакаджик“, в землището на с. Победа, Община „Тунджа“

ОБЩИНА ТУНДЖА · Bulgaria

Scadenza 24 set 2026, 20:59 UTC
Valore stimato36.206,28 EUR
Pubblicato2 set 2026
Apri l’avviso ufficiale ↗

Sintesi ufficiale · Български

Che cosa viene acquistato?

Предмет на настоящата поръчка е избор на изпълнител за доставка и монтаж на архитектурни елементи за обслужване на отдиха и туризма около посетителски център в имоти: №56873.93.43, №80217.33.347 и имот №56873.93.218, към обект: „Изграждане на посетителски център – II – ри етап в имот стар №093043, нов №56873.93.43, местност „Бакаджик“, в землището на с. Победа, Община „Тунджа“, във връзка с изпълнението на Договор за субсидия по инструмента за предприсъединителна помощ №РД-02-29-603/23.06.2025г. - „Да опазим биоразнообразието и природата за нашето бъдеще“, Акроним: OurFuture, финансиран по първа покана за концепционни бележки по териториалната стратегия на (INTERREG VI-A) Програма ИПП България – Турция 2021 – 2027, покана за предложения: 2021ТС16IPCB005-2023-2. Видовете оборудване, предмет

Cronologia dell’avviso

Cronologia della procedura di appalto

Segui le fasi principali e gli aggiornamenti relativi a questa procedura di appalto.

  1. Bando di gara

    · TED 529258-2026

    Apri l’avviso ufficiale ↗
  2. Avviso di rettifica Avviso corrente

    · TED 602857-2026

    Apri l’avviso ufficiale ↗

La cronologia è stata ricostruita a partire dagli avvisi ufficiali TED collegati. Fanno fede i documenti ufficiali.

Fonte e affidabilità

Fonte: avviso TED ufficiale 602857-2026, verificato l’ultima volta il 4 set 2026, 10:05. La pubblicazione originale resta il riferimento.

I dati sono riorganizzati per agevolarne la lettura. L’avviso ufficiale e i documenti di gara prevalgono sempre.