Deschis Sursă · Limbă: Български

Bulgaria · Utilaje pentru minerit, cariere și construcții

Titlu oficial TED · Български

„Доставка на архитектурни елементи за обслужване на отдиха и туризма около посетителски център в имоти: №56873.93.43, №80217.33.347 и имот №56873.93.218, към обект: „Изграждане на посетителски център – II – ри етап в имот стар №093043, нов №56873.93.43, местност „Бакаджик“, в землището на с. Победа, Община „Тунджа“

ОБЩИНА ТУНДЖА · Bulgaria

Termen-limită 24 sept. 2026, 20:59 UTC
Valoare estimată36.206,28 EUR
Publicat2 sept. 2026
Deschideți anunțul oficial ↗

Rezumat oficial · Български

Ce se achiziționează?

Предмет на настоящата поръчка е избор на изпълнител за доставка и монтаж на архитектурни елементи за обслужване на отдиха и туризма около посетителски център в имоти: №56873.93.43, №80217.33.347 и имот №56873.93.218, към обект: „Изграждане на посетителски център – II – ри етап в имот стар №093043, нов №56873.93.43, местност „Бакаджик“, в землището на с. Победа, Община „Тунджа“, във връзка с изпълнението на Договор за субсидия по инструмента за предприсъединителна помощ №РД-02-29-603/23.06.2025г. - „Да опазим биоразнообразието и природата за нашето бъдеще“, Акроним: OurFuture, финансиран по първа покана за концепционни бележки по териториалната стратегия на (INTERREG VI-A) Програма ИПП България – Турция 2021 – 2027, покана за предложения: 2021ТС16IPCB005-2023-2. Видовете оборудване, предмет

Istoricul anunțului

Cronologia procedurii de achiziție

Urmăriți principalele etape și actualizări legate de această procedură de achiziție.

  1. Anunț de participare

    · TED 529258-2026

    Deschideți anunțul oficial ↗
  2. Anunț de rectificare Anunțul curent

    · TED 602857-2026

    Deschideți anunțul oficial ↗

Cronologia a fost alcătuită din anunțurile oficiale TED asociate. Documentele oficiale prevalează.

Sursă și fiabilitate

Sursă: anunțul oficial TED 602857-2026, ultima verificare: 4 sept. 2026, 10:05. Publicarea originală rămâne determinantă.

Datele sunt restructurate pentru o lectură mai ușoară. Anunțul oficial și documentele achiziției prevalează întotdeauna.