Offen Quelle · Sprache: Română

Rumänien · Land-, Forst- und Gartenbaudienste

Offizieller TED-Titel · Română

"'Servicii de împăduriri în fondul forestier proprietate publică a statului administrat de către O.S. Mușătești - campania de toamnă 2026” – Directia Silvica Arges

REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA prin Directia Silvica Arges · Rumänien

Frist 14.09.2026, 12:00 UTC
Geschätzter Wert495.444,93 RON
Veröffentlicht31.08.2026
Amtliche Bekanntmachung öffnen ↗

Offizielle Zusammenfassung · Română

Was wird beschafft?

Servicii de împăduriri în fondul forestier proprietate publică a statului administrat de O.S. Mușătești, în suprafață totală de 35,19 ha, conform referatului de necesitate și devizelor aferente campaniei de toamnă 2026. Valoare estimata totala: 495.444,93 lei fara TVA conform documentație de atribuire Prezentul contract intră în vigoare la data semnării şi îşi încetează valabilitatea la data de 31.12.2026. (Prestatorul va asigura execuția lucrărilor cu respectarea cerințelor înscrise în prezentul caiet de sarcini, în normele și îndrumările tehnice, în legislația muncii, precum si cu respectarea instrucțiunilor de utilizare a echipamentelor și substanțelor). Nota: In conformitate cu art.160, alin 2 și art. 161 din Legea 98/2016, modificat prin OUG 107/2017, Autoritatea contractanta va raspu

Bekanntmachungsverlauf

Zeitlicher Ablauf des Vergabeverfahrens

Verfolgen Sie die wichtigsten Phasen und Aktualisierungen dieses Vergabeverfahrens.

Bisher wurde keine weitere zugehörige Bekanntmachung ermittelt.

  1. Auftragsbekanntmachung Aktuelle Bekanntmachung

    · TED 598183-2026

    Amtliche Bekanntmachung öffnen ↗

Der Zeitverlauf wurde aus verknüpften amtlichen TED-Bekanntmachungen zusammengestellt. Maßgeblich sind die amtlichen Dokumente.

Quelle und Verlässlichkeit

Quelle: amtliche TED-Bekanntmachung 598183-2026, zuletzt geprüft am 02.09.2026, 08:05. Maßgeblich bleibt die Originalveröffentlichung.

Die Daten werden für eine leichtere Lesbarkeit neu strukturiert. Maßgeblich sind stets die amtliche Bekanntmachung und die Vergabeunterlagen.