Ανοικτή Πηγή · Γλώσσα: Română

Ρουμανία · Γεωργικές, δασικές και κηπευτικές υπηρεσίες

Επίσημος τίτλος TED · Română

"'Servicii de împăduriri în fondul forestier proprietate publică a statului administrat de către O.S. Mușătești - campania de toamnă 2026” – Directia Silvica Arges

REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA prin Directia Silvica Arges · Ρουμανία

Προθεσμία 14 Σεπ 2026, 12:00 μ.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία495.444,93 RON
Δημοσιεύθηκε31 Αυγ 2026
Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Επίσημη περίληψη · Română

Τι αποτελεί αντικείμενο της σύμβασης;

Servicii de împăduriri în fondul forestier proprietate publică a statului administrat de O.S. Mușătești, în suprafață totală de 35,19 ha, conform referatului de necesitate și devizelor aferente campaniei de toamnă 2026. Valoare estimata totala: 495.444,93 lei fara TVA conform documentație de atribuire Prezentul contract intră în vigoare la data semnării şi îşi încetează valabilitatea la data de 31.12.2026. (Prestatorul va asigura execuția lucrărilor cu respectarea cerințelor înscrise în prezentul caiet de sarcini, în normele și îndrumările tehnice, în legislația muncii, precum si cu respectarea instrucțiunilor de utilizare a echipamentelor și substanțelor). Nota: In conformitate cu art.160, alin 2 și art. 161 din Legea 98/2016, modificat prin OUG 107/2017, Autoritatea contractanta va raspu

Ιστορικό γνωστοποιήσεων

Χρονολόγιο διαδικασίας σύναψης σύμβασης

Παρακολουθήστε τα κύρια στάδια και τις ενημερώσεις που συνδέονται με αυτή τη διαδικασία σύναψης σύμβασης.

Δεν έχει ακόμη εντοπιστεί άλλη σχετική γνωστοποίηση.

  1. Γνωστοποίηση διαγωνισμού Τρέχουσα γνωστοποίηση

    · TED 598183-2026

    Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Το χρονολόγιο συντάχθηκε από συνδεδεμένες επίσημες γνωστοποιήσεις TED. Υπερισχύουν τα επίσημα έγγραφα.

Πηγή και αξιοπιστία

Πηγή: επίσημη προκήρυξη TED 598183-2026, τελευταίος έλεγχος: 2 Σεπ 2026, 8:05 π.μ.. Η αρχική δημοσίευση παραμένει καθοριστική.

Τα δεδομένα έχουν αναδιαρθρωθεί για ευκολότερη ανάγνωση. Η επίσημη προκήρυξη και τα έγγραφα της σύμβασης υπερισχύουν πάντα.