Aperto Fonte · Lingua: Română

Romania · Servizi agricoli, forestali e orticoli

Titolo ufficiale TED · Română

"'Servicii de împăduriri în fondul forestier proprietate publică a statului administrat de către O.S. Mușătești - campania de toamnă 2026” – Directia Silvica Arges

REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA prin Directia Silvica Arges · Romania

Scadenza 14 set 2026, 12:00 UTC
Valore stimato495.444,93 RON
Pubblicato31 ago 2026
Apri l’avviso ufficiale ↗

Sintesi ufficiale · Română

Che cosa viene acquistato?

Servicii de împăduriri în fondul forestier proprietate publică a statului administrat de O.S. Mușătești, în suprafață totală de 35,19 ha, conform referatului de necesitate și devizelor aferente campaniei de toamnă 2026. Valoare estimata totala: 495.444,93 lei fara TVA conform documentație de atribuire Prezentul contract intră în vigoare la data semnării şi îşi încetează valabilitatea la data de 31.12.2026. (Prestatorul va asigura execuția lucrărilor cu respectarea cerințelor înscrise în prezentul caiet de sarcini, în normele și îndrumările tehnice, în legislația muncii, precum si cu respectarea instrucțiunilor de utilizare a echipamentelor și substanțelor). Nota: In conformitate cu art.160, alin 2 și art. 161 din Legea 98/2016, modificat prin OUG 107/2017, Autoritatea contractanta va raspu

Cronologia dell’avviso

Cronologia della procedura di appalto

Segui le fasi principali e gli aggiornamenti relativi a questa procedura di appalto.

Non è stato ancora individuato nessun altro avviso correlato.

  1. Bando di gara Avviso corrente

    · TED 598183-2026

    Apri l’avviso ufficiale ↗

La cronologia è stata ricostruita a partire dagli avvisi ufficiali TED collegati. Fanno fede i documenti ufficiali.

Fonte e affidabilità

Fonte: avviso TED ufficiale 598183-2026, verificato l’ultima volta il 2 set 2026, 08:05. La pubblicazione originale resta il riferimento.

I dati sono riorganizzati per agevolarne la lettura. L’avviso ufficiale e i documenti di gara prevalgono sempre.