Deschis Sursă

România · Servicii agricole, forestiere și horticole

Titlu oficial TED · Română

"'Servicii de împăduriri în fondul forestier proprietate publică a statului administrat de către O.S. Mușătești - campania de toamnă 2026” – Directia Silvica Arges

REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA prin Directia Silvica Arges · România

Termen-limită 14 sept. 2026, 12:00 UTC
Valoare estimată495.444,93 RON
Publicat31 aug. 2026
Deschideți anunțul oficial ↗

Rezumat oficial

Ce se achiziționează?

Servicii de împăduriri în fondul forestier proprietate publică a statului administrat de O.S. Mușătești, în suprafață totală de 35,19 ha, conform referatului de necesitate și devizelor aferente campaniei de toamnă 2026. Valoare estimata totala: 495.444,93 lei fara TVA conform documentație de atribuire Prezentul contract intră în vigoare la data semnării şi îşi încetează valabilitatea la data de 31.12.2026. (Prestatorul va asigura execuția lucrărilor cu respectarea cerințelor înscrise în prezentul caiet de sarcini, în normele și îndrumările tehnice, în legislația muncii, precum si cu respectarea instrucțiunilor de utilizare a echipamentelor și substanțelor). Nota: In conformitate cu art.160, alin 2 și art. 161 din Legea 98/2016, modificat prin OUG 107/2017, Autoritatea contractanta va raspu

Istoricul anunțului

Cronologia procedurii de achiziție

Urmăriți principalele etape și actualizări legate de această procedură de achiziție.

Nu a fost identificat încă niciun alt anunț asociat.

  1. Anunț de participare Anunțul curent

    · TED 598183-2026

    Deschideți anunțul oficial ↗

Cronologia a fost alcătuită din anunțurile oficiale TED asociate. Documentele oficiale prevalează.

Sursă și fiabilitate

Sursă: anunțul oficial TED 598183-2026, ultima verificare: 2 sept. 2026, 08:05. Publicarea originală rămâne determinantă.

Datele sunt restructurate pentru o lectură mai ușoară. Anunțul oficial și documentele achiziției prevalează întotdeauna.