Offen Quelle · Sprache: Slovenčina

Slowakei · Medizinische Geräte, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte

Offizieller TED-Titel · Slovenčina

Lieky RVO/3793/2026 v rozsahu Anticoagulancia, Bronchodilatancia, Antiemetiká, Systémové a hormonálne prípravky okrem pohlavných hormónov pre potreby FNsP F. D. Roosevelta Banská Bystrica".

Fakultná nemocnica s poliklinikou F. D. Roosevelta Banská Bystrica · Slowakei

Frist 21.09.2026, 07:00 UTC
Geschätzter Wert1.783.233,76 EUR
Veröffentlicht27.08.2026
Amtliche Bekanntmachung öffnen ↗

Offizielle Zusammenfassung · Slovenčina

Was wird beschafft?

Predmetom zákazky sú Lieky RVO/3793/2026 v rozsahu Anticoagulancia, Bronchodilatancia, Antiemetiká, Systémové a hormonálne prípravky okrem pohlavných hormónov pre potreby FNsP F. D. Roosevelta Banská Bystrica". Predmet zákazky je rozdelený na 112 častí. Uchádzačovi sa umožňuje predložiť ponuku na celý predmet zákazky - na všetkých 112 častí alebo len na jednu časť predmetu zákazky alebo na viacero častí predmetu zákazky, špecifikovaných v bode C- Opis predmetu zákazky týchto súťažných podkladov. Predmet zákazky je rozdelený na 112 častí, ale vzhľadom na časovú a administratívnu náročnosť pri vypisovaní všetkých častí do oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania a následne do oznámenia o výsledku verejného obstarávania nie je táto skutočnosť uvedená v záložke časti tohto oznámenia. Jedno

Bekanntmachungsverlauf

Zeitlicher Ablauf des Vergabeverfahrens

Verfolgen Sie die wichtigsten Phasen und Aktualisierungen dieses Vergabeverfahrens.

  1. Auftragsbekanntmachung

    · TED 555108-2026

    Amtliche Bekanntmachung öffnen ↗
  2. Berichtigungsbekanntmachung Aktuelle Bekanntmachung

    · TED 591608-2026

    Geänderte Abschnitte: 1 Amtliche Bekanntmachung öffnen ↗

Der Zeitverlauf wurde aus verknüpften amtlichen TED-Bekanntmachungen zusammengestellt. Maßgeblich sind die amtlichen Dokumente.

Quelle und Verlässlichkeit

Quelle: amtliche TED-Bekanntmachung 591608-2026, zuletzt geprüft am 28.08.2026, 08:05. Maßgeblich bleibt die Originalveröffentlichung.

Die Daten werden für eine leichtere Lesbarkeit neu strukturiert. Maßgeblich sind stets die amtliche Bekanntmachung und die Vergabeunterlagen.