Ανοικτή Πηγή · Γλώσσα: Slovenčina

Σλοβακία · Ιατρικός εξοπλισμός, φάρμακα και προσωπική φροντίδα

Επίσημος τίτλος TED · Slovenčina

Lieky RVO/3793/2026 v rozsahu Anticoagulancia, Bronchodilatancia, Antiemetiká, Systémové a hormonálne prípravky okrem pohlavných hormónov pre potreby FNsP F. D. Roosevelta Banská Bystrica".

Fakultná nemocnica s poliklinikou F. D. Roosevelta Banská Bystrica · Σλοβακία

Προθεσμία 21 Σεπ 2026, 7:00 π.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία1.783.233,76 EUR
Δημοσιεύθηκε27 Αυγ 2026
Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Επίσημη περίληψη · Slovenčina

Τι αποτελεί αντικείμενο της σύμβασης;

Predmetom zákazky sú Lieky RVO/3793/2026 v rozsahu Anticoagulancia, Bronchodilatancia, Antiemetiká, Systémové a hormonálne prípravky okrem pohlavných hormónov pre potreby FNsP F. D. Roosevelta Banská Bystrica". Predmet zákazky je rozdelený na 112 častí. Uchádzačovi sa umožňuje predložiť ponuku na celý predmet zákazky - na všetkých 112 častí alebo len na jednu časť predmetu zákazky alebo na viacero častí predmetu zákazky, špecifikovaných v bode C- Opis predmetu zákazky týchto súťažných podkladov. Predmet zákazky je rozdelený na 112 častí, ale vzhľadom na časovú a administratívnu náročnosť pri vypisovaní všetkých častí do oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania a následne do oznámenia o výsledku verejného obstarávania nie je táto skutočnosť uvedená v záložke časti tohto oznámenia. Jedno

Ιστορικό γνωστοποιήσεων

Χρονολόγιο διαδικασίας σύναψης σύμβασης

Παρακολουθήστε τα κύρια στάδια και τις ενημερώσεις που συνδέονται με αυτή τη διαδικασία σύναψης σύμβασης.

  1. Γνωστοποίηση διαγωνισμού

    · TED 555108-2026

    Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗
  2. Γνωστοποίηση διόρθωσης Τρέχουσα γνωστοποίηση

    · TED 591608-2026

    Τροποποιημένες ενότητες: 1 Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Το χρονολόγιο συντάχθηκε από συνδεδεμένες επίσημες γνωστοποιήσεις TED. Υπερισχύουν τα επίσημα έγγραφα.

Πηγή και αξιοπιστία

Πηγή: επίσημη προκήρυξη TED 591608-2026, τελευταίος έλεγχος: 28 Αυγ 2026, 8:05 π.μ.. Η αρχική δημοσίευση παραμένει καθοριστική.

Τα δεδομένα έχουν αναδιαρθρωθεί για ευκολότερη ανάγνωση. Η επίσημη προκήρυξη και τα έγγραφα της σύμβασης υπερισχύουν πάντα.