Avatud Allikas · Keel: Slovenčina

Slovakkia · Meditsiiniseadmed, ravimid ja isikuhooldus

Ametlik TED-i pealkiri · Slovenčina

Lieky RVO/3793/2026 v rozsahu Anticoagulancia, Bronchodilatancia, Antiemetiká, Systémové a hormonálne prípravky okrem pohlavných hormónov pre potreby FNsP F. D. Roosevelta Banská Bystrica".

Fakultná nemocnica s poliklinikou F. D. Roosevelta Banská Bystrica · Slovakkia

Tähtaeg 21. sept 2026 07:00 UTC
Eeldatav maksumus1 783 233,76 EUR
Avaldatud27. aug 2026
Avage ametlik teade ↗

Ametlik kokkuvõte · Slovenčina

Mida hangitakse?

Predmetom zákazky sú Lieky RVO/3793/2026 v rozsahu Anticoagulancia, Bronchodilatancia, Antiemetiká, Systémové a hormonálne prípravky okrem pohlavných hormónov pre potreby FNsP F. D. Roosevelta Banská Bystrica". Predmet zákazky je rozdelený na 112 častí. Uchádzačovi sa umožňuje predložiť ponuku na celý predmet zákazky - na všetkých 112 častí alebo len na jednu časť predmetu zákazky alebo na viacero častí predmetu zákazky, špecifikovaných v bode C- Opis predmetu zákazky týchto súťažných podkladov. Predmet zákazky je rozdelený na 112 častí, ale vzhľadom na časovú a administratívnu náročnosť pri vypisovaní všetkých častí do oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania a následne do oznámenia o výsledku verejného obstarávania nie je táto skutočnosť uvedená v záložke časti tohto oznámenia. Jedno

Teate ajalugu

Hankemenetluse ajajoon

Jälgige selle hankemenetlusega seotud põhietappe ja uuendusi.

  1. Hanketeade

    · TED 555108-2026

    Avage ametlik teade ↗
  2. Parandusteade Praegune teade

    · TED 591608-2026

    Muudetud jaotised: 1 Avage ametlik teade ↗

Ajajoon on koostatud seotud ametlike TED-i teadete põhjal. Ametlikud dokumendid on määravad.

Allikas ja usaldusväärsus

Allikas: ametlik TEDi teade 591608-2026, viimati kontrollitud 28. aug 2026 08:05. Määravaks jääb algne väljaanne.

Andmed on lihtsamaks lugemiseks ümber struktureeritud. Alati on ülimuslikud ametlik teade ja hankedokumendid.