Åben Kilde · Sprog: Slovenčina

Slovakiet · Medicinsk udstyr, lægemidler og personlig pleje

Officiel TED-titel · Slovenčina

Lieky RVO/3793/2026 v rozsahu Anticoagulancia, Bronchodilatancia, Antiemetiká, Systémové a hormonálne prípravky okrem pohlavných hormónov pre potreby FNsP F. D. Roosevelta Banská Bystrica".

Fakultná nemocnica s poliklinikou F. D. Roosevelta Banská Bystrica · Slovakiet

Frist 21. sep. 2026 07.00 UTC
Anslået værdi1.783.233,76 EUR
Offentliggjort27. aug. 2026
Åbn officiel meddelelse ↗

Officielt resumé · Slovenčina

Hvad indkøbes?

Predmetom zákazky sú Lieky RVO/3793/2026 v rozsahu Anticoagulancia, Bronchodilatancia, Antiemetiká, Systémové a hormonálne prípravky okrem pohlavných hormónov pre potreby FNsP F. D. Roosevelta Banská Bystrica". Predmet zákazky je rozdelený na 112 častí. Uchádzačovi sa umožňuje predložiť ponuku na celý predmet zákazky - na všetkých 112 častí alebo len na jednu časť predmetu zákazky alebo na viacero častí predmetu zákazky, špecifikovaných v bode C- Opis predmetu zákazky týchto súťažných podkladov. Predmet zákazky je rozdelený na 112 častí, ale vzhľadom na časovú a administratívnu náročnosť pri vypisovaní všetkých častí do oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania a následne do oznámenia o výsledku verejného obstarávania nie je táto skutočnosť uvedená v záložke časti tohto oznámenia. Jedno

Meddelelseshistorik

Udbudsforløb

Følg de vigtigste faser og opdateringer i dette udbud.

  1. Udbudsbekendtgørelse

    · TED 555108-2026

    Åbn officiel meddelelse ↗
  2. Berigtigelse Aktuel meddelelse

    · TED 591608-2026

    Ændrede afsnit: 1 Åbn officiel meddelelse ↗

Forløbet er samlet ud fra sammenkædede officielle TED-meddelelser. De officielle dokumenter er gældende.

Kilde og pålidelighed

Kilde: officiel TED-meddelelse 591608-2026, senest kontrolleret 28. aug. 2026 08.05. Den oprindelige offentliggørelse er fortsat gældende.

Data er omstruktureret for at være lettere at læse. Den officielle meddelelse og udbudsdokumenterne er altid gældende.