Deschis Sursă

România · Ape uzate, deșeuri, curățenie și mediu

Titlu oficial TED · Română

SERVICII DE COLECTARE, TRANSPORT ȘI ELIMINARE FINALĂ A DEȘEURILOR MEDICALE

Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara · România

Termen-limită 15 sept. 2026, 12:00 UTC
Valoare estimată4.302.720 RON
Publicat1 sept. 2026
Deschideți anunțul oficial ↗

Rezumat oficial

Ce se achiziționează?

Prestare Servicii de colectare, transport și eliminare finală a deșeurilor medicale conform cerintelor din Caietul de sarcini si Anexei la Caietul de sarcini. A. In conformitate cu prevederile art. 160 alin. (1) din Legea nr. 98/2016, termenul limita pana la care orice operator economic interesat are dreptul de a solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire este de maxim 18 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. B. In conformitate cu prevederile art. 160 alin. (2) din Legea nr. 98/2016 autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarficare/informatiilor suplimentare in a 11-a zi dinainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor. Orice solicitare de clarificare transmisa dupa da

Istoricul anunțului

Cronologia procedurii de achiziție

Urmăriți principalele etape și actualizări legate de această procedură de achiziție.

  1. Anunț de participare

    · TED 387841-2026

    Deschideți anunțul oficial ↗
  2. Anunț de rectificare

    · TED 599344-2026

    Secțiuni modificate: 1 Deschideți anunțul oficial ↗
  3. Anunț de rectificare Anunțul curent

    · TED 601211-2026

    Secțiuni modificate: 2 Deschideți anunțul oficial ↗

Cronologia a fost alcătuită din anunțurile oficiale TED asociate. Documentele oficiale prevalează.

Sursă și fiabilitate

Sursă: anunțul oficial TED 601211-2026, ultima verificare: 3 sept. 2026, 08:05. Publicarea originală rămâne determinantă.

Datele sunt restructurate pentru o lectură mai ușoară. Anunțul oficial și documentele achiziției prevalează întotdeauna.