Aperto Fonte · Lingua: Română

Romania · Acque reflue, rifiuti, pulizia e ambiente

Titolo ufficiale TED · Română

SERVICII DE COLECTARE, TRANSPORT ȘI ELIMINARE FINALĂ A DEȘEURILOR MEDICALE

Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara · Romania

Scadenza 15 set 2026, 12:00 UTC
Valore stimato4.302.720 RON
Pubblicato1 set 2026
Apri l’avviso ufficiale ↗

Sintesi ufficiale · Română

Che cosa viene acquistato?

Prestare Servicii de colectare, transport și eliminare finală a deșeurilor medicale conform cerintelor din Caietul de sarcini si Anexei la Caietul de sarcini. A. In conformitate cu prevederile art. 160 alin. (1) din Legea nr. 98/2016, termenul limita pana la care orice operator economic interesat are dreptul de a solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire este de maxim 18 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. B. In conformitate cu prevederile art. 160 alin. (2) din Legea nr. 98/2016 autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarficare/informatiilor suplimentare in a 11-a zi dinainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor. Orice solicitare de clarificare transmisa dupa da

Cronologia dell’avviso

Cronologia della procedura di appalto

Segui le fasi principali e gli aggiornamenti relativi a questa procedura di appalto.

  1. Bando di gara

    · TED 387841-2026

    Apri l’avviso ufficiale ↗
  2. Avviso di rettifica

    · TED 599344-2026

    Sezioni modificate: 1 Apri l’avviso ufficiale ↗
  3. Avviso di rettifica Avviso corrente

    · TED 601211-2026

    Sezioni modificate: 2 Apri l’avviso ufficiale ↗

La cronologia è stata ricostruita a partire dagli avvisi ufficiali TED collegati. Fanno fede i documenti ufficiali.

Fonte e affidabilità

Fonte: avviso TED ufficiale 601211-2026, verificato l’ultima volta il 3 set 2026, 08:05. La pubblicazione originale resta il riferimento.

I dati sono riorganizzati per agevolarne la lettura. L’avviso ufficiale e i documenti di gara prevalgono sempre.