Deschis Sursă · Limbă: Deutsch

Germania · Servicii de sănătate și asistență socială

Titlu oficial TED · Deutsch

POT-01-WET-003 Einkaufsdienstleistungen

Lahn-Dill-Kliniken GmbH · Germania

Termen-limită 28 sept. 2026, 10:00 UTC
Valoare estimată7.731.092,44 EUR
Publicat31 aug. 2026
Deschideți anunțul oficial ↗

Rezumat oficial · Deutsch

Ce se achiziționează?

POT-01-WET-003 Einkaufsdienstleistungen

Istoricul anunțului

Cronologia procedurii de achiziție

Urmăriți principalele etape și actualizări legate de această procedură de achiziție.

Nu a fost identificat încă niciun alt anunț asociat.

  1. Anunț de participare Anunțul curent

    · TED 597362-2026

    Deschideți anunțul oficial ↗

Cronologia a fost alcătuită din anunțurile oficiale TED asociate. Documentele oficiale prevalează.

Sursă și fiabilitate

Sursă: anunțul oficial TED 597362-2026, ultima verificare: 1 sept. 2026, 10:05. Publicarea originală rămâne determinantă.

Datele sunt restructurate pentru o lectură mai ușoară. Anunțul oficial și documentele achiziției prevalează întotdeauna.