Otevřeno Zdroj · Jazyk: Deutsch

Německo · Zdravotní a sociální služby

Oficiální název TED · Deutsch

POT-01-WET-003 Einkaufsdienstleistungen

Lahn-Dill-Kliniken GmbH · Německo

Lhůta 28. 9. 2026 10:00 UTC
Předpokládaná hodnota7 731 092,44 EUR
Zveřejněno31. 8. 2026
Otevřít oficiální oznámení ↗

Oficiální shrnutí · Deutsch

Co je předmětem zakázky?

POT-01-WET-003 Einkaufsdienstleistungen

Historie oznámení

Časová osa zadávacího řízení

Sledujte hlavní fáze a aktualizace spojené s tímto zadávacím řízením.

Dosud nebylo nalezeno žádné další související oznámení.

  1. Oznámení o zahájení zadávacího řízení Aktuální oznámení

    · TED 597362-2026

    Otevřít oficiální oznámení ↗

Časová osa je sestavena z propojených úředních oznámení TED. Rozhodující jsou úřední dokumenty.

Zdroj a spolehlivost

Zdroj: oficiální oznámení TED 597362-2026, naposledy ověřeno 1. 9. 2026 10:05. Rozhodující zůstává původní zveřejnění.

Data jsou upravena pro snazší čtení. Oficiální oznámení a zadávací dokumentace mají vždy přednost.