Atviras Šaltinis · Kalba: Deutsch

Vokietija · Sveikatos ir socialinės paslaugos

Oficialus TED pavadinimas · Deutsch

POT-01-WET-003 Einkaufsdienstleistungen

Lahn-Dill-Kliniken GmbH · Vokietija

Terminas 2026-09-28 10:00 UTC
Numatoma vertė7 731 092,44 EUR
Paskelbta2026-08-31
Atidaryti oficialų skelbimą ↗

Oficiali santrauka · Deutsch

Kas perkama?

POT-01-WET-003 Einkaufsdienstleistungen

Skelbimo istorija

Pirkimo procedūros laiko juosta

Sekite pagrindinius šios pirkimo procedūros etapus ir atnaujinimus.

Kol kas nenustatyta jokių kitų susijusių skelbimų.

  1. Skelbimas apie pirkimą Dabartinis skelbimas

    · TED 597362-2026

    Atidaryti oficialų skelbimą ↗

Laiko juosta sudaryta iš susietų oficialių TED skelbimų. Oficialūs dokumentai turi viršenybę.

Šaltinis ir patikimumas

Šaltinis: oficialus TED skelbimas 597362-2026, paskutinį kartą tikrinta 2026-09-01 10:05. Pirminė publikacija išlieka lemiama.

Duomenys pertvarkyti, kad būtų lengviau skaityti. Oficialus skelbimas ir pirkimo dokumentai visada turi pirmenybę.