Deschis Sursă · Limbă: Português

Portugalia · Instrumente muzicale, articole sportive, jocuri, jucării și materiale artistice

Titlu oficial TED · Português

3026008410 / Aquisição de Equipamento de Inserção e Extração Tática - Corpo de Fuzileiros e Destacamento de Mergulhadores Nº1.

Ministério da Defesa Nacional - Marinha · Portugalia

Termen-limită 24 sept. 2026, 23:59 UTC
Valoare estimată200.700 EUR
Publicat27 aug. 2026
Deschideți anunțul oficial ↗

Rezumat oficial · Português

Ce se achiziționează?

3026008410 / Aquisição de Equipamento de Inserção e Extração Tática - Corpo de Fuzileiros e Destacamento de Mergulhadores Nº1.

Istoricul anunțului

Cronologia procedurii de achiziție

Urmăriți principalele etape și actualizări legate de această procedură de achiziție.

Nu a fost identificat încă niciun alt anunț asociat.

  1. Anunț de participare Anunțul curent

    · TED 592982-2026

    Deschideți anunțul oficial ↗

Cronologia a fost alcătuită din anunțurile oficiale TED asociate. Documentele oficiale prevalează.

Sursă și fiabilitate

Sursă: anunțul oficial TED 592982-2026, ultima verificare: 28 aug. 2026, 09:05. Publicarea originală rămâne determinantă.

Datele sunt restructurate pentru o lectură mai ușoară. Anunțul oficial și documentele achiziției prevalează întotdeauna.