Atviras Šaltinis · Kalba: Português

Portugalija · Muzikos instrumentai, sporto prekės, žaidimai, žaislai ir meno reikmenys

Oficialus TED pavadinimas · Português

3026008410 / Aquisição de Equipamento de Inserção e Extração Tática - Corpo de Fuzileiros e Destacamento de Mergulhadores Nº1.

Ministério da Defesa Nacional - Marinha · Portugalija

Terminas 2026-09-24 23:59 UTC
Numatoma vertė200 700 EUR
Paskelbta2026-08-27
Atidaryti oficialų skelbimą ↗

Oficiali santrauka · Português

Kas perkama?

3026008410 / Aquisição de Equipamento de Inserção e Extração Tática - Corpo de Fuzileiros e Destacamento de Mergulhadores Nº1.

Skelbimo istorija

Pirkimo procedūros laiko juosta

Sekite pagrindinius šios pirkimo procedūros etapus ir atnaujinimus.

Kol kas nenustatyta jokių kitų susijusių skelbimų.

  1. Skelbimas apie pirkimą Dabartinis skelbimas

    · TED 592982-2026

    Atidaryti oficialų skelbimą ↗

Laiko juosta sudaryta iš susietų oficialių TED skelbimų. Oficialūs dokumentai turi viršenybę.

Šaltinis ir patikimumas

Šaltinis: oficialus TED skelbimas 592982-2026, paskutinį kartą tikrinta 2026-08-28 09:05. Pirminė publikacija išlieka lemiama.

Duomenys pertvarkyti, kad būtų lengviau skaityti. Oficialus skelbimas ir pirkimo dokumentai visada turi pirmenybę.