Deschis Sursă · Limbă: Hrvatski

Croația · Echipamente medicale, produse farmaceutice și îngrijire personală

Titlu oficial TED · Hrvatski

Endoskopska oprema u iznosu od 15.550,00 euro bez PDV-a ( dio 479.440,00 eura bez PDV-a )

KLINIČKI BOLNIČKI CENTAR SPLIT · Croația

Termen-limită 25 sept. 2026, 08:00 UTC
Valoare estimată479.440 EUR
Publicat26 aug. 2026
Deschideți anunțul oficial ↗

Rezumat oficial · Hrvatski

Ce se achiziționează?

Endoskopska oprema u iznosu od 15.550,00 eura bez PDV-a( dio od 479.440,00 eura bez PDV-a)

Istoricul anunțului

Cronologia procedurii de achiziție

Urmăriți principalele etape și actualizări legate de această procedură de achiziție.

Nu a fost identificat încă niciun alt anunț asociat.

  1. Anunț de participare Anunțul curent

    · TED 587938-2026

    Deschideți anunțul oficial ↗

Cronologia a fost alcătuită din anunțurile oficiale TED asociate. Documentele oficiale prevalează.

Sursă și fiabilitate

Sursă: anunțul oficial TED 587938-2026, ultima verificare: 28 aug. 2026, 10:05. Publicarea originală rămâne determinantă.

Datele sunt restructurate pentru o lectură mai ușoară. Anunțul oficial și documentele achiziției prevalează întotdeauna.