Ανοικτή Πηγή · Γλώσσα: Hrvatski

Κροατία · Ιατρικός εξοπλισμός, φάρμακα και προσωπική φροντίδα

Επίσημος τίτλος TED · Hrvatski

Endoskopska oprema u iznosu od 15.550,00 euro bez PDV-a ( dio 479.440,00 eura bez PDV-a )

KLINIČKI BOLNIČKI CENTAR SPLIT · Κροατία

Προθεσμία 25 Σεπ 2026, 8:00 π.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία479.440 EUR
Δημοσιεύθηκε26 Αυγ 2026
Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Επίσημη περίληψη · Hrvatski

Τι αποτελεί αντικείμενο της σύμβασης;

Endoskopska oprema u iznosu od 15.550,00 eura bez PDV-a( dio od 479.440,00 eura bez PDV-a)

Ιστορικό γνωστοποιήσεων

Χρονολόγιο διαδικασίας σύναψης σύμβασης

Παρακολουθήστε τα κύρια στάδια και τις ενημερώσεις που συνδέονται με αυτή τη διαδικασία σύναψης σύμβασης.

Δεν έχει ακόμη εντοπιστεί άλλη σχετική γνωστοποίηση.

  1. Γνωστοποίηση διαγωνισμού Τρέχουσα γνωστοποίηση

    · TED 587938-2026

    Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Το χρονολόγιο συντάχθηκε από συνδεδεμένες επίσημες γνωστοποιήσεις TED. Υπερισχύουν τα επίσημα έγγραφα.

Πηγή και αξιοπιστία

Πηγή: επίσημη προκήρυξη TED 587938-2026, τελευταίος έλεγχος: 28 Αυγ 2026, 10:05 π.μ.. Η αρχική δημοσίευση παραμένει καθοριστική.

Τα δεδομένα έχουν αναδιαρθρωθεί για ευκολότερη ανάγνωση. Η επίσημη προκήρυξη και τα έγγραφα της σύμβασης υπερισχύουν πάντα.