Avoin Lähde · Kieli: Hrvatski

Kroatia · Lääkinnälliset laitteet, lääkkeet ja henkilökohtainen hoito

Virallinen TED-otsikko · Hrvatski

Endoskopska oprema u iznosu od 15.550,00 euro bez PDV-a ( dio 479.440,00 eura bez PDV-a )

KLINIČKI BOLNIČKI CENTAR SPLIT · Kroatia

Määräaika 25.9.2026 klo 8.00 UTC
Arvioitu arvo479 440 EUR
Julkaistu26.8.2026
Avaa virallinen ilmoitus ↗

Virallinen tiivistelmä · Hrvatski

Mitä hankitaan?

Endoskopska oprema u iznosu od 15.550,00 eura bez PDV-a( dio od 479.440,00 eura bez PDV-a)

Ilmoitushistoria

Hankintamenettelyn aikajana

Seuraa tähän hankintamenettelyyn liittyviä päävaiheita ja päivityksiä.

Muita tähän liittyviä ilmoituksia ei ole vielä tunnistettu.

  1. Hankintailmoitus Nykyinen ilmoitus

    · TED 587938-2026

    Avaa virallinen ilmoitus ↗

Aikajana on koottu toisiinsa liittyvistä virallisista TED-ilmoituksista. Viralliset asiakirjat ovat ensisijaisia.

Lähde ja luotettavuus

Lähde: virallinen TED-ilmoitus 587938-2026, tarkistettu viimeksi 28.8.2026 klo 10.05. Alkuperäinen julkaisu on edelleen ratkaiseva.

Tiedot on jäsennetty helpommin luettaviksi. Virallinen ilmoitus ja hankinta-asiakirjat ovat aina ratkaisevia.