Otevřeno Zdroj · Jazyk: Hrvatski

Chorvatsko · Zdravotnické vybavení, léčiva a osobní péče

Oficiální název TED · Hrvatski

Endoskopska oprema u iznosu od 15.550,00 euro bez PDV-a ( dio 479.440,00 eura bez PDV-a )

KLINIČKI BOLNIČKI CENTAR SPLIT · Chorvatsko

Lhůta 25. 9. 2026 8:00 UTC
Předpokládaná hodnota479 440 EUR
Zveřejněno26. 8. 2026
Otevřít oficiální oznámení ↗

Oficiální shrnutí · Hrvatski

Co je předmětem zakázky?

Endoskopska oprema u iznosu od 15.550,00 eura bez PDV-a( dio od 479.440,00 eura bez PDV-a)

Historie oznámení

Časová osa zadávacího řízení

Sledujte hlavní fáze a aktualizace spojené s tímto zadávacím řízením.

Dosud nebylo nalezeno žádné další související oznámení.

  1. Oznámení o zahájení zadávacího řízení Aktuální oznámení

    · TED 587938-2026

    Otevřít oficiální oznámení ↗

Časová osa je sestavena z propojených úředních oznámení TED. Rozhodující jsou úřední dokumenty.

Zdroj a spolehlivost

Zdroj: oficiální oznámení TED 587938-2026, naposledy ověřeno 28. 8. 2026 10:05. Rozhodující zůstává původní zveřejnění.

Data jsou upravena pro snazší čtení. Oficiální oznámení a zadávací dokumentace mají vždy přednost.