Deschis Sursă · Limbă: Español

Spania · Servicii de arhitectură, inginerie și inspecție

Titlu oficial TED · Español

Contrato de servicio para la elaboración del Mapa Geológico del Principado de Asturias a escala 1:25.000 - Fase I

Consejería de Ordenación del Territorio, Urbanismo, Vivienda y Derechos Ciudadanos del Principado de Asturias · Spania

Termen-limită 24 sept. 2026, 21:59 UTC
Valoare estimată235.645,34 EUR
Publicat25 aug. 2026
Deschideți anunțul oficial ↗

Rezumat oficial · Español

Ce se achiziționează?

El objeto del contrato es la realización y edición de nuevos mapas geológicos a escala 1:25.000 en un amplio sector del área central asturiana, en torno a las ciudades de Oviedo, Gijón y Avilés, donde viven más del 60 % de la población regional, que continúen las series cartográficas del Principado

Istoricul anunțului

Cronologia procedurii de achiziție

Urmăriți principalele etape și actualizări legate de această procedură de achiziție.

Nu a fost identificat încă niciun alt anunț asociat.

  1. Anunț de participare Anunțul curent

    · TED 585096-2026

    Deschideți anunțul oficial ↗

Cronologia a fost alcătuită din anunțurile oficiale TED asociate. Documentele oficiale prevalează.

Sursă și fiabilitate

Sursă: anunțul oficial TED 585096-2026, ultima verificare: 28 aug. 2026, 06:05. Publicarea originală rămâne determinantă.

Datele sunt restructurate pentru o lectură mai ușoară. Anunțul oficial și documentele achiziției prevalează întotdeauna.