Atviras Šaltinis · Kalba: Slovenčina

Slovakija · Statybos darbai

Oficialus TED pavadinimas · Slovenčina

Cesta II/499 Trebatice - Piešťany

Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja · Slovakija

Terminas 2026-09-21 08:00 UTC
Numatoma vertė2 328 931,5 EUR
Paskelbta2026-09-04
Atidaryti oficialų skelbimą ↗

Oficiali santrauka · Slovenčina

Kas perkama?

Predmetom zákazky je realizácia stavebných prác na rekonštrukcii cesty II/499 v kkm 42,029 – 46,349 kumulatívneho staničenia Cestnej databanky (CDB). Nevyhnutnou súčasťou diela je aj vyhotovenie pro-jektovej dokumentácie skutočného zrealizovania stavby a porealizačného geodetického zamerania oprávnenou osobou v digitálnej aj papierovej forme. Ostatné bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.

Skelbimo istorija

Pirkimo procedūros laiko juosta

Sekite pagrindinius šios pirkimo procedūros etapus ir atnaujinimus.

  1. Skelbimas apie pirkimą

    · TED 564500-2026

    Atidaryti oficialų skelbimą ↗
  2. Pataisymo skelbimas Dabartinis skelbimas

    · TED 612035-2026

    Pakeisti skyriai: 1 Atidaryti oficialų skelbimą ↗

Laiko juosta sudaryta iš susietų oficialių TED skelbimų. Oficialūs dokumentai turi viršenybę.

Šaltinis ir patikimumas

Šaltinis: oficialus TED skelbimas 612035-2026, paskutinį kartą tikrinta 2026-09-04 10:05. Pirminė publikacija išlieka lemiama.

Duomenys pertvarkyti, kad būtų lengviau skaityti. Oficialus skelbimas ir pirkimo dokumentai visada turi pirmenybę.